Kontakt z nauczycielami

Drodzy rodzice.

Uwaga! Proponowany materiał dydaktyczny nie powinien stanowić żadnej formy przymusu dla dziecka, może być przeprowadzony w komfortowym dla dziecka i rodzica czasie dnia, z uwzględnieniem możliwości i zainteresowań dziecka, propozycje mogą być realizowane odrębnie lub w dowolnej kolejności, jeżeli dziecko jest zainteresowane mogą być powtarzane wielokrotnie.

Nauczyciele naszego przedszkola służą również pomocą w przypadku określonych trudności lub pytań rodzica. Jeżeli dzieci chętnie pracują i mają ochotę podzielić, bądź pochwalić się swoimi pracami, rodzice mogą przesłać je na adresy e-mail, numer telefonu wychowawcy grupy lub aplikację messenger.

 Z przyjemnością zapoznamy się z efektami pracy dzieci.

Kontakt e-mail:

grupa I Małgorzata Polewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 695926084
grupa II Aneta Grabowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
grupa III Ilona Jasińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
grupa IV Ewa Lament Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
grupa V Ilona Polowczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
grupa VII Joanna Fryś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
grupa I Mirosława Jasińska mirajasińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
nauczyciel uzupełniający Ewelina Stradomska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
angielski Renata Krzemińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
logopeda  Katarzyna Urbańska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
religia  Marta Ludwiczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
  Monika Będkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
       

 

Sponsor

bank spoldzielczy1